Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Słopanowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa uzbrojona Buszewo

Buszewo(Słopanowo + 19 km)

668 000 zł11 133 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka pod ag o pow. 1,1133 ha, położona w miejscowości Buszewo (gmina Pniewy / powiat szamotulski), zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Konopnickiej

Kaźmierz(Słopanowo + 20 km)

225 530 zł1 187 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku przestrzeni do życia? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przy tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji, co czyni ją jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Młynkowo

Młynkowo(Słopanowo + 25 km)

174 750 zł1 165 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na nowopowstającym osiedlu w malowniczej okolicy , w pobliżu kompleksu leśnego rezerwatu Bytyńskie Brzęki i Jeziora Bytyńskiego. Teren działki objęty Studium zezwalającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kiszewo

Kiszewo(Słopanowo + 10 km)

449 000 zł15 000 m² 29,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chojno

Chojno(Słopanowo + 22 km)

330 000 zł3 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Klempicz

Klempicz(Słopanowo + 10 km)

119 000 zł1 795 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Klempiczu, gm. Lubasz (woj. wielkopolskie) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.795 m , położoną w otoczeniu malowniczych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Młodasko(Słopanowo + 23 km)

159 210 zł915 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka budowlana - Młodasko, gmina Kaźmierz, powiat szamotulski, woj. wielkopolskie Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 915 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sławienko

Sławienko(Słopanowo + 13 km)

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łężeczki

Łężeczki(Słopanowo + 23 km)

375 000 zł1 281 m² 292,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną nad Jeziorem Chrzypskim w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wielonek

Wielonek(Słopanowo + 10 km)

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przy tej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo, zapewniamy kompleksową i bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego, dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Słopanowo

Słopanowo,wielkopolskie

100 000 zł1 005 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 1005 m2, położona w Słopanowo- huby gmina Obrzycko. Działka jest ogrodzona. Na działce znajduje się dwuletni blaszany garaż o wymiarach 3x5m. Ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słopanowo

Słopanowo,wielkopolskie

99 000 zł2 608 m² 37,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 2608m, 500m od drogi Szamotuły Obrzycko w miejscowości Słopanowo Huby. Działka przy lesie. Dojazd do działki drogą asfaltową, przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słopanowo

Słopanowo,wielkopolskie

49 000 zł700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta zweryfikowana przez pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż działki o pow. 707m2, 692m2, 678m2. w Słopanowie. Media: prąd, woda w drodze. Dojazd do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij